SANATTA GÖRÜNÜRLÜK FESTİVALİ -4

/

VISIBILITY IN ART FESTIVAL -4

Geçtiğimiz yıl “Artizliğin Kime?” sloganıyla sanatçıyı gündemine alan SGF, bu yıl izleyiciyi odağına yerleştiriyor; kültür üretimini, mekanlarını, İstanbul ve İzmir kentlerinin kültürel dokusunu, kendilerini ve birbirlerini “görmeye” davet ediyor.

 

bu sene İstanbul'da dördüncü, İzmir'de ikincisi gerçekleşecek olan Sanatta Görünürlük Festivali, başvurularını açtı! 

 

Başvuru için, başvurmak istediğiniz şehrin sayfasındaki başvuru formunu doldurup, sanattagorunurlukfes@gmail.com adresimize ışık-dekor bilgileriniz ile gönderebilirsiniz.

 

Son Başvuru tarihleri: 

SGF İstanbul: 01 Nisan 2017

SGF İzmir: 01 Mart 2017

 

 

 

AÇIK SAHNE  / OPEN STAGE

Gerçek aşk, çabuk geçen sayılı günlere sığmıyor... Sizinle daha sık bir araya gelmek için SGF ekibi olarak festivali bekleyemedik; ''Sahne İçimizde'' dedik, ve rutin olarak sezona yayılan Açık Sahne etkinlikleri yapmaya niyet ettik ve ilk Açık Sahne etkinliğimizi 28 Ocak Cumartesi günü Kabile Sahne'de gerçekleştirdik! Peki nedir bu Açık Sahne?

 

Farklı disiplinlerden performans çalışmalarını seyirciyle buluşturabilecek, bir ortak paylaşım alanı. 
 

Koşulsuzca sunduğumuz bu alanı ve süreci en verimli şekilde işletebilmek için, yer alacak performans çalışmalarının maksimum 10 dk.'lık ve sadece ışık tasarımlı - teknik donanımlı olması gerekiyor.

İkincisini 24 Şubat Cuma günü Kabile Sahne'de (İstanbul) gerçekleştireceğimiz  ''Sahne İçimizde'' SGF Açık Sahne etkinliği için, 22 Şubat'a kadar sanattagorunurlukfes@gmail.com adresine yollayacağınız performans bilgileri ve technical rider ile katılabilirsiniz.

HABERLER / NEWS

ã–kfi_vekã¶rel_logo_1095_5284148_edited.jpg
15 Ocak 2016
15 Kasım 2015
26 Ocak 2015
10 Ocak 2015
26 Ekim 2014

SANATTA GÖRÜNÜRLÜK FESTİVALİ

SGF İstanbul Facebook

 

 

SGF İzmir Facebook

 

 

Twitter

 

 

Instagram

© Sanatta Görünürlük Festivali'nin tüm hakları saklıdır ve koruma altındadır.

15 Ocak 2016

Sanatta Görünürlük Festivali, bu sene ilk İzmir ayağını düzenliyor! Ayrıntılı bilgi için; http://www.sanattagorunurluk.org/#!sgf-izmir/cc4o https://www.facebook.com/sanattagorunurlukizmir